Pages Menu
Categories Menu

Yazan - : May 2, 2014 / Eğitimler | 0 Yorum

Quantum Eğitimleri

Quantum Eğitimleri


Günümüzde pek çok insan kendini ‘haksızlıkların kurbanı’ olarak görmeği alışkanlık haline getirmiştir. Bu türden bir bakış açısı, bizi, bir yandan sahip olduğumuz sorunun kaynağını dışarıda aramağa iterken, diğer yandan çözümü de dışarıda aramak gibi bir bakışı kendiliğinden bize yükler. Yıllar geçer ve biz, sorunumuzu çözecek birilerini bekler, sorunumuzu çözecek birilerini arar ve ancak sorunumuzun üstesinden birileri vasıtasıyla gelebileceğimizi düşünürüz.

Bu bağlamda Quantum Eğitimleri, sorunun ve çözümün kaynağının kendimiz olduğu farkındalığını açık bir şekilde bize deneyimletmektedir.

Quantum Eğitimleri, insanın kendini haksızlıkların kurbanı olarak görmekten uzaklaştırmakta ve kendi sorumluluğunu üstlenmeğe davet etmektedir. 

Quantum 02

Quantum Eğitimleri, katılımcıları, kurban psikolojisinden çıkararak ve yeni bir yaratıcılık alanına taşımaktadır. Quantum Eğitimleri’nden edinilen bilgi ve farkındalıkla, katılımcılar “insan düşünceleriyle yaşamını yönetir” anlayışına yükselir.

Quantum Eğitimleri katılımcılarda birlik bilincini arttırır. Katılımcıların potansiyellerini farkettirir. Katılımcılara bilinç ötesi sıçrayışlar yaşatarak onların farkındalıklarını ustalık boyutuna çıkartır.

Bu kazanılan ustalık boyutu ile birlikte bütünsel mükemmelliği deneyimleyecek ve hayatlarına uygulamak konusunda tecrübe kazanıyor olacaksınız.

Quantum süreci 2 farklı eğitim programından oluşmaktadır.

Post a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + eight =