Pages Menu
Categories Menu

Yazan - : Ağu 15, 2013 / NLP Eğitimleri | 0 Yorum

NLP Practitioner Eğitimi

NLP Practitioner Eğitimi

NLP Practitioner Eğitimi’ne Kimler Katılabilir?

NLP Practitioner Eğitimi, Kişisel ve Profesyonel yaşamında kurduğu iletişimin kalitesini arttırmak isteyen herkes için uygundur.

NLP Practitioner Eğitimi Size Ne Kazandıracak?

  • NLP Practitioner Eğitimi’ne katılarak gerekli gördüğünüzde kendinizi bir adım geriye çekerek, geriye çekildiğiniz bu konumdan neler yaptığınızı ve bunları nasıl yaptığınızı gözlemlemeği öğreneceksiniz.
  • NLP Practitioner Eğitimi’ne katılarak kendiniz için ve başkaları için ‘hedefleri’ NASIL belirleyebileceğinizi öğreneceksiniz. Bunlar o anın gerçeklerine uygun olacak. İyi belirlenmiş hedeflerin nasıl oluşturulduğunu öğrendiğinizde Kişisel ve Profesyonel alanlarda istediğiniz hedeflere erişim şansınız artacak. Birçok farklı durumda sizin için ve başkaları için neyin gerçekten önemli olduğunu keşfedeceksiniz. Etkili KoçlukPlanlamakÇatışkı Yönetimi yapabileceksiniz.

NLP Practitioner

  • NLP Practitioner Eğitimi’ne katılarak kendi bilinçdışınızı başarıya ulaşmak için programlayışınızda modelleyişin önemini öğreneceksiniz.
  • NLP Practitioner Eğitimi’ne katılarak bilinçli tercihlerinizle çağrışımlar oluşturmağı, istediğiniz zaman kaynak dolu ruh haline girebilmeği öğreneceksiniz.

Eğitimin Yöntemi:
NLP Practitioner Eğitimi
‘nde bilgi, bir sınıf içinde ve uygulamalar eşliğinde aktarılır.

Eğitimin Süresi:
[NLP Diploma Eğitimi (4 gün 28 saat)] + 2 gün 14 saat = 6 gün toplam 42 saat

NLP Eğitimi’ne devam etmek isteyenler için:

NLP Master Practitioner Eğitimi 

Sitemizdeki “Bize Ulaşın” bölümünü doldurun ve Karizma Eğitimleri, Yaşam Koçluğu Eğitimleri, NLP Eğitimleri ve Quantum Eğitimleri hakkında bilgi sahibi olun. Sizi hemen arayalım.

Post a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four − three =