Pages Menu
Categories Menu

Yazan - : Şub 20, 2014 / NLP Eğitimleri | 0 Yorum

NLP Diploma Eğitimi

NLP Diploma Eğitimi

NLP Diploma Eğitimi’ne Kimler Katılabilir?

  • NLP Diploma Eğitimi, Kişisel ve Profesyonel yaşamında kurduğu iletişimin kalitesini arttırmak isteyen herkes için uygundur.
  • NLP Diploma Eğitimi’ne lise ve üniversite öğrencileri katılabilir.
  • NLP Diploma Eğitimi’ne çocukları, çocuklarının öğretmenleri, yakın çevresi ve ailesi ile sağlıklı iletişim kurmak isteyen ev hanımları katilabilir.

NLP Diploma Eğitimi Size Ne Kazandıracak?

  • NLP Diploma Eğitimi‘ne katılarak NLP’nin İlkelerini yaşamınıza kabul edecek ve bu ilkeleri yaşamak yolculuğuna doğru bir başlangıç yapacaksınız.
  • NLP Diploma Eğitimi’ne katılarak kendiniz için ve başkaları için ‘hedefleri’ NASIL belirleyebileceğinizi öğreneceksiniz. Bunlar o anın gerçeklerine uygun olacak. İyi belirlenmiş hedeflerin nasıl oluşturulduğunu öğrendiğinizde Kişisel ve Profesyonel alanlarda istediğiniz hedeflere erişim şansınız artacak. Birçok farklı durumda sizin için ve başkaları için neyin gerçekten önemli olduğunu keşfedeceksiniz. 
  • NLP Diploma Eğitimi’ne katılarak bilinçli tercihlerinizle çağrışımlar oluşturmağı, istediğiniz zaman kaynak dolu ruh haline girebilmeği öğreneceksiniz.

Eğitimin Yöntemi:
NLP Diploma Eğitimi
‘nde bilgi, bir sınıf içinde ve uygulamalar eşliğinde aktarılır.

Eğitimin Süresi:
[NLP Introduction Eğitimi (2 gün 14 saat)] + 2 gün 14 saat = 4 gün toplam 28 saat

NLP Eğitimi’ne devam etmek isteyenler için:

NLP Practitioner Eğitimi
NLP Master Practitioner Eğitimi

Sitemizdeki “Bize Ulaşın” bölümünü doldurun ve Karizma Eğitimleri, Yaşam Koçluğu Eğitimleri, NLP Eğitimleri ve Quantum Eğitimleri hakkında bilgi sahibi olun. Sizi hemen arayalım.

Post a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir