Pages Menu
Categories Menu

Yazan - : Tem 25, 2014 / Haberler | 2 Yorum

“Krishnamurti Okumaları” Devam Ediyor

“Krishnamurti Okumaları” Devam Ediyor

“Krishnamurti Okumaları” Ücretsiz Etkinliği

28 Mayıs 2014 tarihinde başlattığımız “Krishnamurti Okumaları” toplantıları yaz aylarının sıcaklığından, tatil rehavetinden etkilenmeden dokuzuncu toplantısını idrak etti. Merkezi İstanbul’da olan AYNA YAYINEVİ ve EĞİTİM HİZMETLERİ çatısı altında düzenlenen ÜCRETSİZ etkinliğe, İstanbul dışındaki Krishnamurti dostlarının da internet üzerinden katılımları kısa bir süre sonra sağlanacak. Krishnamurti Okumalarına katılmak isteyenler aşağıdaki linki tıklayarak kayıtlarını yaptırabilir ve teyit için 0212 513 80 19 ve 0533 243 94 96 numaralı telefonlardan Ahmet Y. Özbilen’i arayabilirler.

http://bedendiliegitimi.us8.list-manage.com/subscribe?u=ddccdcadb7b6eced1d11884c8&id=ae1230950a

krishnamurti okumaları toplantısı

2 Comments

 1. Değerli Özgürlüksever dostlar,

  Krişnamurtinin kitapları ilk gençlik yıllarımın ilhamın, kendini anlama ve bilmenin bilgeliğinin ve titreten sevincin esinlerini veren başvuru kaynağım olmuştur. Hala daha kitaplarını severek hissederek sonuç, yanıt, kısa günün kârı türünden menfaat beklemeden kendimin ve evrenin dünyamızdaki yaşanan anın içindeki izini sürerek okuyorum. Kitaplarını yayınlayan bütün yayıncılara teşekkür ederim. Ayna yayınevinden şu an aklıma geldiği kadarıyla üç kitabını alıp okudum.Teşekkür ediyorum. Bilgeliğin sınırları olmayan özgürlüğün tatlı esintilerini getiren herkese teşekkür ediyorum.

  Sonsuzluğun bize gerçeğimize gerçeğe uyanış dürtüleri olan rüyalara teşekkürler. Uykuda isek rüya görmeyiz, rüya görünce de uykuda olmayız. Rüya görmek uyanmaktır.
  Dışarı bakan rüya görür içeri bakan uyanır.
  Krişnamurti bize hep içimize bakmayı içimizdeki bilincin ilişki halindeki olduğumuz dünyanın fani oyununun gelgit dalgalarında kendimizi nasıl tanıyacağımızı bilgelikleriyle işaret etmiştir.

  Okumalarla bilgeliklerine bilgelik katan bütün arkadaşlara; içinde oluşturdukları özgürlüğün bilinciyle düşüncelerimize bilemediğimiz uzaklardan aydınlık olan dostlara teşekkür ederim. Okumalara internetten katılabilirim diye düşünüyorum. Umarım uygun zamanlarda olur. Umarım zaman bulurum.

  Sevgiyle kalın.

  • Çok teşekkür ederiz Tahir Bey…

Post a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten + 16 =