Pages Menu
Categories Menu

Yazan - : Şub 19, 2014 / E-Kitaplar | 1 yorum

Kitaplar

Kitaplar

soi-kitap

Sözel Olmayan İletişim / Beden Dili:

Sözel Olmayan İletişim, bizim yüz ifadelerimizi, jestlerimizi, göz temasımızı, bedensel duruşlarımızı ve ses tonumuzu içerir. Sözel Olmayan İletişim’i veya Beden Dili’ni anlamak ve kullanmak becerisi, başkalarıyla bağlantı kurabilmeğe, bir anlamı ifade edebilmeğe ve daha iyi ilişkiler kurabilmeğe yardımcı olabilecek güçlü bir alettir.

Sözel Olmayan İletişim e-kitabı…

karizma-tek

Karizma / Nasıl Karizmatik Olunur?:

“Karizma” adlı bu e-kitabı okuyarak Sözel Olmayan İletişim İşaretlerini, Beden Dili ve Ses Tonu’nu kullanarak Karizmatik bir etkiyi nasıl yaratabileceğinizi öğreneceksiniz.

Karizma e-kitabı…

nlp-egitimi

NLP Eğitimi:

“NLP Eğitimi” adlı bu e-kitabı okuyarak NLP Teknikleri ile mükemmellik kalıplarını keşfedeceksiniz, başarılı insanların düşünce tarzlarından ve iletişim kurmak tarzlarından yararlanarak hedeflerinizi gerçekleştirmeği öğreneceksiniz.

NLP Eğitimi e-kitabı…

ask-acisindan-kurtulmak-kitabi
Aşk Acısından Kurtulmak / Duygusal Yaraları İyileştirmek:

İnsanlar genellikle duygusal acı ve üzüntülerini içlerine atarlar. Oysa ki, insanın duygusal acı ve üzüntülerini keşfedişi ve bunları ifade edişi onu rahatlatır. Yeni bir bakış açısı kazanmak için ve yeni bir kanal açmak için yardımcı olur.

Aşk Acısından Kurtulmak / Duygusal Yaraları İyileştirmek e-kitabı…

eski-sevgili-yeniden-kazanmak

Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak:

Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak Sanatı’nı öğrendiğinizde, ayrılığa neden olan sorunların bir kısmının negatif duygulardan ve negatif ruh hallerinden oluştuğunu ve bunlarla başa çıkmak gerektiğini de öğrenmiş olacaksınız!

Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak e-kitabı…

etkili-flort

Etkili Flört Rehberi:

Etkili Flört Rehberi kitabını okuyarak hoşlandığın kişiyle ilişkiyi başlatabilir ve aranızda bağlar kurabilirsin. Bilinç dışı şekilde birbirinize aşık olup olmadığını anlamanın en kolay yolu “Flört Dilini” öğrenmekten geçer.

 

Etkili Flört Rehberi e-kitabı…

1 yorum

  1. merhaba ben benden dili kitabını almak istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor.

Post a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − seven =